„VVG - savanoriška, bent tris sektorius 
jungiančių privačių, visuomeninių, 
valstybinių ir vietos valdžios organizacijų 
asociacija, turinti aiškiai apibrėžtą 
atstovaujamą teritoriją, organizacinę struktūrą“

Svetainės medis Klauskite
Apie mus |Bendruomenės |Klauskite |Kontaktai

  

 

Naujienos
Įvyko visuotinis ataskaitinis Biržų rajono vietos veiklos grupės narių susirinkimas 2017.02.23

Tęsiant gražią tradiciją, svarbiausius Biržų rajono vietos veiklos grupės (VVG) renginius rengti vis kitoje, pagal „Biržų rajono savivaldybės kaimo vietovių vietos plėtros strategiją iki 2013 m.“ įgyvendinto projekto vietoje, vasario 22 d. VVG nariai susirinko į Biržų rajone, Dvargalių kaime įsikūrusį K. Milišiūnienės avininkystės ūkį. Šį kartą Biržų rajono VVG narių visuotinis susirinkimas vyko išskirtinai jaukioje vietoje – veltinio namelyje.

 

Susirinkime dalyvavo per trisdešimt Biržų rajono VVG narių. Susirinkimo metu buvo pristatytos ir patvirtintos VVG valdymo organų ir administracijos darbuotojų ataskaitos, 2016 m. finansinė atskaitomybė ir revizijos ataskaita bei patvirtinta VPS „Biržų rajono kaimo vietovių vietos plėtros strategija 2015 – 2023 m.“ metinė VPS įgyvendinimo ataskaita už 2016 m. Visuotinis VVG narių susirinkimas vienbalsiai pritarė ir naujų narių priėmimui į Biržų rajono vietos veiklos grupę. Galime pasidžiaugti, jog narių gretas papildė Juostaviečių bendruomenė, kurios teritorijoje ir vyko susirinkimas bei jaunas ir iniciatyvus verslo atstovas Edvinas Podėnas iš Vinkšninių k.

VVG pirmininkas Steponas Staškevičius visiems nariams išsakė padėką už darbus ir idėjas, taip pat padėkojo Biržų rajono savivaldybei už finansinę paramą rengiant strategiją ir linkėjo tolimesnio efektyvaus bendradarbiavimo.

Susirinkime dalyvavo Biržų rajono savivaldybės meras Valdemaras Valkiūnas, kuris pasidžiaugė susirinkimo vietos šeimininkų gražiomis idėjomis ir noru dirbti bei prisidėti prie Biržų krašto grąžinimo ir populiarinimo. Meras džiaugėsi VVG narių noru bendrauti, dalintis idėjomis ir linkėjo visiems siekti vieno tikslo, - kad Biržai būtų kuo patrauklesnis ir svetingesnis rajonas.

 Gaižiūnų kaimo bendruomenės pirmininkas Adolfas Jasinevičius padėkojo VVG darbuotojams už visuomet malonų ir kompetentingą konsultavimą. Bendruomenės pirmininkas pasidžiaugė, jog pasinaudojus VPS parama bendruomenė turėjo galimybę įrengti krepšinio aikštelę ir linkėjo didesnio supratimo ir pagalbos bendradarbiaujant kaimo ir valdžios atstovams bei išreiškė viltį, jog ateityje rengiant projektus bus racionalesni projektų administravimo reikalavimai.

Ūkininkas, Biržų rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas Kęstutis Armonas pateikęs pavyzdį apie du ūkius, vieną - Vokietijoje, kitą - Biržuose, ragino visus ieškoti idėjų ir nebijoti jų įgyvendinti, nes galimybę jas įgyvendinti turi kiekvienas, pasinaudojęs VPS „Biržų rajono kaimo vietovių vietos plėtros strategija 2015- 2023 m.“.

Po susirinkimo, vietos šeimininkė Kristina Milišiūnienė, pristatė pagal 2007-2013 metų vietos plėtros strategiją įgyvendintą projektą „Avis aprengs ir pamaitins“ jų šeimos ūkyje. Veltinio namelyje (jurtoje) lankytojams siūloma edukacinė programa, kurios metu lankytojai supažindinami su kelių skirtingų veislių ir produktyvumo krypties avimis, nauda ir gaunama produkcija, taip pat vyksta vilnos vėlimo pamokėlės, avienos ir avies pieno produktų degustacija, laisvalaikio praleidimas avininkystės ūkyje.

 

 

back   Atgal

 

Paieška:
Naujienų prenumerata:

 

 
Renginių kalendorius
tarp
2018 metų gegužė
Pr A T K Pn Š S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
tarp

Biržų rajono vietos veiklos grupė 

Įmonės kodas: 300050981

J. Janonio g. 2, LT-41138 Biržai. 
Tel./faks.: 8 (450) 31 551 
El. paštas: info@birzuvvg.lt
Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo paslaugos web design